» Закарпатська прокуратура оголосила підозру 6 патрульним у отриманні хабарів

01 липень 2022, П'ятниця, 17:21

Закарпатська прокуратура оголосила підозру 6 патрульним у отриманні хабарів

27 Листопада 2018г.
1

Внутрішня безпека поліції та ГУНП у Закарпатській області спільно з прокуратурою викрили групу працівників сектору реагування патрульної поліції одного з районних підрозділів на поборах. Під час несення служби поліцейські вимагали та отримували з водіїв-порушників "відкупні". Наразі оголошено підозри 6 патрульним поліції. Про це пише Резонанс із посиланням на інформацію Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України у соцмережі.

Повідомляється, що оперативникам ДВБ НПУ стали відомі факти неправомірної діяльності окремих співробітників сектору реагування патрульної поліції. Зокрема, патрулюючи територію, інспектори СРПП виявляли водіїв, які так чи інакше порушували правила дорожнього руху і замість складання відповідних адміністративних протоколів, вимагали та отримували «розрахунок» на місці події. Сума відкупних залежала від «вагомості» правопорушення – від 200 гривень до 300 доларів США.

За матеріалами внутрішньої безпеки прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Після зібрання доказової бази цієї корупційної схеми 6 патрульним закарпатською прокуратурою оголошено підозру. На теперішній час тривають заходи щодо обрання їм запобіжного заходу та встановлення фактів причетності до інших злочинів.

У МІСТІ ЗАПОРІЖЖІ ПРИТЯГНУЛИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕВИНУВАТИХ У МАЙЖЕ 500 ЕПІЗОДАХ