» Залишив маленьку доньку в палаючому авто та втік: у США засудили горе-батька

08 лютий 2023, Середа, 06:47

Залишив маленьку доньку в палаючому авто та втік: у США засудили горе-батька

11 Листопада 2021г.


КИЇВ. 11 листопада. Резонанс. В американському штаті Південна Кароліна до 28 років ув'язнення засудили чоловіка, який під час поліцейської гонитви залишив власну 19-місячну доньку помирати в охопленому полум'ям автомобілі. Дитина померла від опіків та гострого отруєння чадним газом. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на The Associated Press.

Деталі

Повідомляється, що відповідний вирок Імхотепу О. Норману зі Спартанбурга озвучили у вівторок, 9 листопада, після визнання підсудним своєї провини. 

Подія трапилася у квітні 2019 року, коли правоохоронці намагалися зупинити чоловіка за перевищення швидкості. Під час гонитви з автомобіля американця пішов дим, а коли салон почало охоплювати вогнем - той вистрибнув з машини та втік. 

Під час втечі чоловік викинув рюкзак, у якому зберігалися наркотики. Під час гасіння пожежі в автомобілі рятувальники виявили в салоні тіло доньки підсудного. Встановлено, що маленька Зена Норман померла від опіків та гострого отруєння чадним газом.

Батька заарештували через кілька годин після втечі до лісу. За словами слідчих, він думав, що правоохоронці врятують його дитину.

28-річний Норман визнав себе винним у вбивстві шляхом жорстокого поводження з дітьми, відмові зупинитися на вимогу поліцейських із увімкненими синіми проблисковими маячками та сиреною, а також у декількох звинуваченнях щодо наркотиків.

Вказується, що чоловіку доведеться відбути 85% від терміну покарання, перш ніж він отримає право на звільнення.

Нагадаємо

Однорічна дитина в США померла після того, як мати залишила її в машині більш ніж на 9 годин.