» Замах на Шефіра: Венедіктова заявила, що створена спільна слідчо-опертивна група

22 березень 2023, Середа, 05:35

Замах на Шефіра: Венедіктова заявила, що створена спільна слідчо-опертивна група

23 Вересня 2021г.


КИЇВ. 22 вересня. Резонанс. У справі про замах на вбивство першого помічника Президента України Сергія Шефіра буде створена спільна слідча група, розслідування триває. Про це Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила в ефірі одного з телеканалів, передає Резонанс.

Цитата

“Створена спільна слідчо-оперативна група. Тривають слідчі дії…”, - заявила Венедіктова.

Деталі

За словами генерального прокурора, сьогодні відбулася спільна нарада з усіма блоками, які були залучені до розслідування справи. Нараду закінчили на початку 8-ї години вечора. Наступна відбудеться завтра о 08:00 ранку.

“Ця справа пов’язана з впливом на думки людей, з впливом на політиків, депутатів. Тому ми підвищуємо слідчі групи...Там простаки не працювали. В цій, безпосередньо, справі ми стикнулися з професіоналами”, - зазначила Венедіктова.

Контекст

Сьогодні, 22 вересня, близько 10-ї години ранку, неподалік від села Лісники Київської області, була обстріляна машина першого помічника Президента Сергія Шефіра. 

В результаті стрілянини постраждав водій Шефіра, якого госпіталізували. Наразі відомо, що загрози його життю немає. Нападників розшукують.