» Замовники та організатори масових заворушень у Нових Санжарах понесуть відповідальність – Зеленський

04 грудень 2022, Неділя, 20:50

Замовники та організатори масових заворушень у Нових Санжарах понесуть відповідальність – Зеленський

21 Лютого 2020г.
0
1

Замовники та організатори масових заворушень у Нових Санжарах, "які "підбурювали людей до дикунства" – понесуть відповідальність. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, розміщеному у соцмережах 21 лютого 2020 року.

“Я радий, що не лише правоохоронні органи, а й саме суспільство почало детально розбиратися у вчорашній ситуації. Усі фото та телекамери зафіксували обличчя людей, які організували масові безпорядки", - зазначив глава держави, передає Резонанс.

За словами Зеленського, організатори безладів "це відомі світу "вірусологи" у спортивних костюмах, які раніше були помічені як поважні аграрії", протестуючи проти ринку землі.

- Усім режисерам-постановникам "погорілого театру", який, мабуть, готується до нових вистав, хочу сказати наступне: є моменти, коли немає інтересів влади чи опозиції. Є інтереси України. У такі моменти їй потрібна не фейкова, а справжня солідарність. У такі часи перемоги і поразки спільні. І відповідальність - спільна. Для когось - політична, для когось - кримінальна, - заявив Президент.

За даними ГУ НП у Полтавській області, після заворушень у Нових Санжарах за медичною допомогою звернулися 9 поліцейських та одна цивільна особа.