» Запорізький слідчий відмовився від 10 тис грн. хабара

03 липень 2022, Неділя, 23:18

Запорізький слідчий відмовився від 10 тис грн. хабара

19 Жовтня 2018г.
Запорожье_взятка

Оперативники внутрішньої безпеки НПУ у взаємодії з ГУНП Запорізької обл. та управлінням захисту економіки, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, затримали хабародавців відразу після передачі ними першої частини грошей.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України. За ії данимі, до запорізького управління внутрішньої безпеки НПУ надійшла інформація щодо пропозиції неправомірної вигоди старшому слідчому Дніпрорудненського відділення поліції.

За матеріалами УВБ слідчим управлінням ГУНП в Запорізькій обл., під процесуальним керівництвом прокуратури, було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 КК України.

Встановлено, що хабара у розмірі 10 тис. грн. підполковнику поліції запропонували двоє мешканців села Маячка, які були викриті на незаконній порубці лісу. Слідчо-оперативна група василівського ВП задокументувала факт протиправної діяльності та вилучила на місці події автомобіль із завантаженою деревиною.

31 та 32-річні односельчани домовились скластися грошима і занести їх, у якості відкупних, старшому слідчому, аби справу "зам'яли". Однак поліцейський на угоду з правопопушниками не пристав і повідомив про кримінальну пропозицію керівництво.