» Застав дурного богу молитися (документ)

17 серпень 2022, Середа, 01:10

Застав дурного богу молитися (документ)

13 Квітня 2020г.
0
2020-04-12 23.12.24

Naspravdi.Today

Центром спалаху коронавірусної інфекції в Миколаївській області став Вознесенський район, де виявили вже п’ятьох хворих. Тривалий час в області не було жодного випадку захворювання, але 11 квітня зафіксовані перші два хворих на COVID-19 – ними стали літні жінки з села Воронівка Вознесенського району. У ході епідеміологічного розслідування наступного дня, 12 квітня, були виявлені ще три хворих з числа тих, хто контактував з першими: двоє живуть також у Воронівці, третій – у Вознесенську. Усі хворі є членами одного релігійного осередку (баптисти) і 29 березня проводили спільне богослужіння разом з колегами, що прибули з іншої області.

У зв’язку з цим у селі Воронівка почались роботи з обладнання контрольно-пропускного пункту на в’їзді в населений пункт, де планується оголосити карантин.

У той же час Архієпископ Вознесенський і Первомайський Української православної церкви (Московський Патріархат) Олексій (в миру Шпаков Олексій Олексійович) направив звернення до кліриків і мирян єпархії, у якому повідомив, що всі богослужіння на території Вознесенського та Первомайського районів Миколаївської області будуть проводитись у повному обсязі, з масовим освяченням пасок і колективним причастям, попри карантинні заходи.

Окрім цього Його Превелебність закликав вірних Московського патріархату категорично утриматись від перегляду телевізора та обмежити себе в Інтернет-просторі, оскільки телебачення та соціальні мережі наводять на людей відчай, розповсюджуючи брехливу інформацію про коронавірусну інфекцію.

З цього можна зробити висновок, що найближчим часом у Миколаївській області розпочнеться епідемія COVID-19, яка вирішить конфесійне протистояння між ПЦУ та УПЦ (МП) природним шляхом.