Заступницей Богдана стала очільниця Жіночої сотні Самооборони Майдану - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 16:16

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Заступницей Богдана стала очільниця Жіночої сотні Самооборони Майдану

4 сентября 2019г.

Президент Володимир Зеленський призначив на посаду заступниці керівника Офісу Президента депутата Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Анну Коваленко - сотника 39 Жіночої сотні Самооборони Майдану.

Іншним документом глава держави звільнив Валерія Кондратюка з посади заступника глави Адміністрації Президента.

Як передає Резонанс, про це йдеться в указах Президента №652 та №653 від 4 вересня 2019 року.

За даними Вікіпедії, 39 Жіноча сотня Самооборони Майдану була створена в середині січня 2014 року на базі жіночої чоти 11 сотні. Затверджена на раді Сотників Самооборони Майдану. Дівчата зорганізовують опір сепаратистам на Півдні та Сході України, співпрацюють в організаційно-інформаційному плані із РНБО, СБУ та Міністерством оборони України.

За кілька днів після створення 39 сотня Самооборони Майдану налічувала понад 150 учасників. Дівчата у складі сотні брали участь у протистояннях 18—22 лютого. В інший час, як і решта сотень, несли варту на барикадах і брали участь у патрулюванні Майдану та прилеглої території.

- Сильні і сучасні сили безпеки та оборони, які служать та одночасно підзвітні дійсно українському народові – ось, фактично, наша задача. Швидкі та якісні реформи, інтеграція в НАТО, сумісність з військами НАТО - це підвищення нашої обороноздатності. Дякую за довіру новій команді. Служу Українському народові! - написала у соцмережі Facebook заступниця Андрія Богдана.