28 листопад 2023, Вівторок, 18:30

Заступник глави АП генерал-лейтенант Кондратюк подав у відставку, – ЗМІ

15 Квітня 2019г.
Кондратюк

Відповідальний за спецслужби заступник голови Адміністрації президента генерал-лейтенант Валерій Кондратюк подав у відставку, повідомляє УНІАН.

Інформацію про подану заяву генерал-лейтенанта Кондратюка кореспонденту УНІАН підтвердив глава Адміністрації Президента Ігор Райнін.

"Останні дії президента говорять про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни. Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так. Це образливо чути не тільки для мене, але і для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України", - йдеться в коментарі УНІАН генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка.

За оцінками Кондратюка успіх подальшого протистояння України з Росією багато в чому вже залежить не стільки від особистого досвіду майбутнього президента, скільки від його чесності і щирого бажання продовжити цю боротьбу за незалежність та готовність проводити необхідні важливі реформи. "Ключовим фактором успіху президента в сьогоднішній ситуації повинні стати його кадрова політика у призначенні професіоналів і його довіра в делегування їм повноважень", - додав він.

КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ У ВІЙСЬКОВІЙ РОЗВІДЦІ ПІД ЗАВІСОЮ КОНСПІРАЦІЇ

В свою чергу журналіст Володимир Бойко підкреслив, що Валерій Кондратюк має репутацію людини, що давно й плідно працює на іноземну спецслужбу.

"Гучні провали співробітників Головного управління розвідки (арешт і засудження в Москві полковника Сущенка, арешт і засудження в Мінську полковника Шаройка, арешт і засудження "кримських диверсантів" Дудки та Бессарабова) – це наслідок того, що в 2014 році керувати ГУР МО був призначений бездарний співробітник СБУ, який, до того ж, належав до числа встановлених агентів американської розвідки", - написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.