Поліція розпочала слідство за заявою заступника голови Московського райсуду Харкова про погрози - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 02:33

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Поліція розпочала слідство за заявою заступника голови Московського райсуду Харкова про погрози

23 апреля 2020г.

Заступник голови Московського районного суду міста Харкова Дмитро Крівцов повідомив, що 13 березня 2020 року помічником на службовий телефон приймальні заступника голови Московського районного суду міста Харкова Крівцова Д.А. було отримано повідомлення від невідомої особи, яка висловлювала погрози на адресу судді.

Про це повідомляє Резонанс 23 квітня із посиланням на пресцентр Судової влади України.

У зв’язку з наведеним за заявою заступника голови Московського районного суду міста Харкова Крівцова Д.А. Московським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області внесені відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого частиною першою статті 377 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного).

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень судді про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.