» Заступник начальника ГоловКЕУ Збройних Сил України отримав підозру від правоохоронців

05 грудень 2022, Понеділок, 09:28

Заступник начальника ГоловКЕУ Збройних Сил України отримав підозру від правоохоронців

27 Лютого 2020г.
1

27 лютого 2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України, слідчими Центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому виконуючому обов’язки директора одного з державних підприємств Міністерства оборони України у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Про це Резонансу повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Встановлено, що вказана службова особа, користуючись своїм службовим становищем, заволоділа, під виглядом отримання безпроцентної фінансової позики від підприємства, грошовими коштами в сумі 482 тис грн, які були виділені Міністерством оборони України та передбачалися для будівництва житла, оскільки очолюване ним ДП виступало генеральним підрядником із будівництва житлового будинку для військовослужбовців в одному з обласних центрів.

Крім того, вказана службова особа привласнила закуплені за гроші державного підприємства та отримані нею у постачальників товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 тис грн.

На даний час фігурант обіймає посаду заступника начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, - поінформували у ВПЦРУ.

Наразі до суду подано клопотання про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.