Заступник начальника ГоловКЕУ Збройних Сил України отримав підозру від правоохоронців - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

06 июнь 2020, Суббота, 16:48

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Заступник начальника ГоловКЕУ Збройних Сил України отримав підозру від правоохоронців

27 февраля 2020г.

27 лютого 2020 за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України, слідчими Центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомлено про підозру колишньому виконуючому обов’язки директора одного з державних підприємств Міністерства оборони України у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 191, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Про це Резонансу повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Встановлено, що вказана службова особа, користуючись своїм службовим становищем, заволоділа, під виглядом отримання безпроцентної фінансової позики від підприємства, грошовими коштами в сумі 482 тис грн, які були виділені Міністерством оборони України та передбачалися для будівництва житла, оскільки очолюване ним ДП виступало генеральним підрядником із будівництва житлового будинку для військовослужбовців в одному з обласних центрів.

Крім того, вказана службова особа привласнила закуплені за гроші державного підприємства та отримані нею у постачальників товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 тис грн.

На даний час фігурант обіймає посаду заступника начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ, - поінформували у ВПЦРУ.

Наразі до суду подано клопотання про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою.