» Заступникові мера на Сумщині повідомлено про підозру

28 червень 2022, Вівторок, 21:33

Заступникові мера на Сумщині повідомлено про підозру

1 Листопада 2018г.
Карна справа

Заступникові мера м.Ромни та керівникові відділу мерії повідомлено про підозру. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департамента захисту економіки Нацполіції України.

за ії данимі, працівники Управління захисту економіки в Сумській обл., слідчі роменського відділу поліції за процесуального керівництва роменської місцевої прокуратури задокументували незаконну діяльність посадовців органу місцевого самоврядування.

Так, у грудні 2017 року виконавчим комітетом міської ради за бюджетні кошти придбано у комунальну власність житлове приміщення для функціонування дитячого будинку сімейного типу в одному із районних центрів області.

Вартість купленого будинку майже 2 млн грн. Однак, у подальшому з’ясувалось, що дане приміщення не відповідає ні технічним показникам, зазначених у техпаспорті, ні вимогам, встановлених Кабміном.

Під час слідства було встановлено, що посадовці під час придбання житла для дітей не залучили спеціалістів з технічної інвентаризації нерухомості для проведення обстеження і складання відповідного акту, а використали для цього недостовірні документи, які надав підприємець.

Вчора, 31 жовтня заступникові міського голови одного з міст та керівникові відділу міськради повідомлено про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

Крім того, підприємцю, який надав недостовірну документацію, повідомлено про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.