02 грудень 2023, Субота, 13:33

Засуджені “Конотопського виправного центру” поскаржились прокурору на порушення прав

9 Квітня 2021г.
Img 2965

9 квітня 2021 року розпочато кримінальні провадження за фактом безпідставної невиплати заробітної плати засудженим, привласнення їхніх коштів, а також ненадання їм медичної допомоги.

Таким є результат відвідання керівником Сумської обласної прокуратури Олексієм Тубельцем державної установи «Конотопський виправний центр – 130», де відбувають покарання 146 засуджених до обмеження волі із залученням їх до праці, пише Резонанс.

Наразі до Єдиного реєстру досудових розслідувань прокурорами внесено відомості за ч. 1 ст. 175, ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 140 КК України. За результатом слідства діям осіб, причетних до вказаних правопорушень, буде надано правову оцінку.

За інформацією пресслужби, керівник прокуратури перевірив умови, в яких перебувають засуджені, а також поспілкувався з ними. Під час особистого прийому засуджені поскаржились прокурору на систематичну невиплату їм заробітної плати, ненадання медичної допомоги, а також неналежне забезпечення продуктами харчування, а інколи навіть відсутність їжі взагалі. Зокрема, засуджені стверджують, що їм не дають їжу чи продукти харчування, якщо вони не працюють на виробництві, при цьому роботи на всіх не вистачає.

КИЇВСЬКА МІСЬКА ПРОКУРАТУРА ВІДРЕАГУВАЛА НА ПОРУШЕННЯ У ЛУК’ЯНІВСЬКОМУ СІЗО

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram