» Засуджено молодика, який під виглядом працівника поліції грабував киян

04 грудень 2022, Неділя, 20:30

Засуджено молодика, який під виглядом працівника поліції грабував киян

25 Лютого 2020г.
Судейка

У Києві мешканцю Херсонщини оголошено обвинувальний вирок за фактом вчинення грабежу. Згідно з матеріалами слідства, в липні 2018 року обвинувачений, раніше неодноразово судимий за вчинення злочинів проти власності, домовився зі спільником про вчинення грабежу під виглядом правоохоронців.

Про це Резонанс поінформували 25 лютого 2020 року у прокуратурі Києва.

Реалізуючи злочинний умисел, зловмисники вдягнули одяг чорного кольору, візуально схожий на форму працівників поліції, та придбали балончики зі сльозогінним газом.

Перебуваючи біля будівлі Національного палацу мистецтв «Україна» на

вул. Великій Васильківській, нападники побачили двох студентів. Представившись працівниками поліції, вказані особи повідомили молодикам, що підозрюють їх у вчиненні «злочину» та змусили викласти усі цінні речі для перевірки. Перелякані студенти виклали два мобільні телефони, ноутбук та гаманець із грішми. У цей час зловмисники вихопили з кишень балончики зі сльозогіннім газом, забризкали ним обличчя потерпілих та втекли, підхопивши цінні речі.

Вироком Печерського районного суду міста Києва одного з учасників нападу визнано винним за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб) та засуджено до 5 років 7 місяців позбавлення волі.

Особу спільника також встановлено, наразі він перебуває у розшуку, - зазначили у прокуратурі столиці.