» Від посадовця Мінекології вимагали 100 тис дол за припинення організованих акцій протесту

10 грудень 2022, Субота, 11:14

Від посадовця Мінекології вимагали 100 тис дол за припинення організованих акцій протесту

27 Березня 2020г.
unnamed

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування щодо осіб, які підозрюються у вимаганні (ч. 2 ст. 189 КК України).

За версією слідства, вони, ймовірно, прикриваючись діяльністю однієї із громадських організацій, підозрюються у вимаганні та отриманні від посадовця Міністерства екології та природних ресурсів України 100 тис доларів США за припинення організованих акцій протесту з вимогою звільнити з посади цього посадовця, а також численних звернень до правоохоронних органів щодо розслідування нібито вчинених ним службових злочинів. Про це повідомляє Резонанс 27 березня з посиланням на Офіс Генерального прокурора.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими ГСУ Нацполіції України.

Наразі матеріали провадження відкриті стороні захисту та потерпілому для ознайомлення. Після цього обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.