» Завершено слідство щодо екс-заступника голови КМДА

25 вересень 2022, Неділя, 07:06

Завершено слідство щодо екс-заступника голови КМДА

29 Березня 2017г.
Muhovikov

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього заступника голови Київської міської державної адміністрації - начальника Головного управління земельних ресурсів Анатолія Муховикова у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Про це у соцмережі повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган.

За даними відомства, наразі встановлено, що екс-чиновник умисно з метою одержання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи в порушення норм чинного законодавства, без належного опрацювання та зазначення наявних обмежень, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно погодив передання у власність ОКЖК «Котміст» для будівництва земельні ділянки площею 65,1 га загальною вартістю понад 1,4 млрд грн, які можуть бути включенні до меж ландшафтного заказника місцевого значення «Острів Жуків».

Як повідомляв Резонанс, йдеться про справу щодо палацового комплексу Юрія Іванющенка в Конча-Заспі.

За втручання ГПУ судом постановлено рішення про повернення незаконно відчужених земель громаді м. Києва. Підозрюваному та його захисникам відкриті матеріали досудового розслідування. Після завершення ознайомлення з ними обвинувальний акт у провадженні буде скерований до суду.

Нагадаємо, раніше Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що має намір ініціювати знесення всіх незаконних маєтків на Жуковому острові в Києві.