» Збив дітей на переході у Харкові: водія заарештували на 2 місяці

07 лютий 2023, Вівторок, 12:54

Збив дітей на переході у Харкові: водія заарештували на 2 місяці

15 Листопада 2021г.


КИЇВ. 12 листопада. Резонанс. Водія Toyota Land Cruiser, який вчора, 11 листопада, збив у Харкові двох дітей прямо на пішохідному переході, взяли під варту на два місяці з альтернативою застави у сумі 340 тисяч гривень. Про це Резонанс повідомив речник прокуратури Харківщини Дмитро Чубенко.

Цитата

"Ухвалою судді Київського районного суду Харкова було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб з правом на внесення застави у розмірі 340 тисяч гривень водію, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, а саме ДТП на проспекті Науки він наїхав на двох неповнолітніх осіб", — сказав речник прокуратури Харківщини Дмитро Чубенко.

Деталі

Чубенко додав, що суддя під час засідання просив прокурора зазначити суму застави, яка б влаштовувала прокуратуру. Тому була запропонована сума у 10 млн грн.

Він також зауважив, "ми не погоджуємося з таким рішенням та оскаржуватимемо його в апеляційній інстанції у зв‘язку з неспіврозмірністю призначеної застави та вчиненим кримінальним правопорушенням".

Контекст

Вчора у Харкові автомобіль Тoyota Land Cruiser збив двох дітей прямо на пішохідному переході. Водій проїхав на "червоне" та, не зупиняючись, поїхав на пішоходів. Одного із постраждалих автомобіль протяг під бампером ще кілька десятків метрів. 

Як з’ясував Резонанс, аналізи показали, що водій був під дією наркотиків.

Також стало відомо, що водія притягували до відповідальності за іншу автоаварію лише місяць тому.