» Зеленський призначив Веніславського представником президента у Конституційному суді

30 червень 2022, Четвер, 20:03

Зеленський призначив Веніславського представником президента у Конституційному суді

4 Червня 2019г.
Зеленский_3

Президент Володимир Зеленський призначив Федора Веніславського представником глави держави у Конституційному суді України. Відповідний указ №351/2019 оприлюднений у понеділок, 3 червня, на сайті глави держави.

«Призначити Веніславського Федора Володимировича представником президента України у Конституційному суді України», - говориться в указі.

Веніславський є кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри конституційного права України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

У 2012 році був кандидатом у депутати у 181-му окрзі Харківської області. До цього балотувався ще двічі. Був головою Харківської громадської люстраційної палати.

Як відомо, представник президента у Конституційному суді, серед іншого, представляє позицію глави держави у конституційних поданнях, а також координує підготовку проектів конституційних подань президента до КС. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/zelenskiy-priznachiv-svogo-predstavnika-u-konstituciynomu-sudi--598941.html?fbclid=IwAR1tt3ei9r1iqKzauaPCbggazvDL-7M9wpGRqxbhkAGiYas1SBjHs0Ym660