Зеленський утворив Комісію з питань правової реформи - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 15:08

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Зеленський утворив Комісію з питань правової реформи

7 августа 2019г.

Президент України Володимир Зеленський 7 серпня підписав указ №584/2019, яким затвердив Положення про Комісію з питань правової реформи.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Ради суддів Украъни. Також цім указом відповідно до п.28 ч.1 ст.106 Конституції України президент затвердив персональний склад Комісії з питань правової реформи.

Голова держави визначив, що у роботі Комісії з питань правової реформи беруть участь з правом дорадчого голосу консультанти та спостерігачі від міжнародних організацій.

До складу Комісії з питань правової реформи увійшли (за згодою) голова Ради суддів України Богдан Моніч та заступник голови Ради Вадим Бутенко.

Вони працюватимуть у  робочій групі з питань розвитку законодавства про організацію судової влади та здійснення правосуддя. Всього до складу Комісії з питань правової реформи увійшли 84 правники. Цей указ набрав чинності з дня його опублікування.