» Зеленський увів Монастирського до складу РНБО замість Авакова

18 серпень 2022, Четвер, 20:39

Зеленський увів Монастирського до складу РНБО замість Авакова

16 Липня 2021г.


Президент України Володимир Зеленський замінив ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова на чинного Дениса Монастирського у складі Ради національної безпеки. Такий указ оприлюднив Офіс президента 16 липня.

Указ передбачає відповідні зміни в попередньому указі від 15 грудня 2014 року про формування РНБО. За Конституцією, голова МВС входить до цього органу за посадою.

Читайте також: Патрульні, опери, слідчі, тортури, хабарі та атестація. Як змінилася поліція за Авакова

«Увести до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України Монастирського Дениса Анатолійовича — Міністра внутрішніх справ України; вивести зі складу Ради національної безпеки і оборони України Арсена Авакова», – йдеться в документі.

Верховна Рада України 16 липня проголосувала за призначення депутата парламенту Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ.

Раніше цього тижня Верховна Рада відправила у відставку Арсена Авакова, який був міністром внутрішніх справ понад сім років, від лютого 2014-го.

Монастирському 41 рік. Закінчив юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Кандидат юридичних наук. Викладав в цьому ж навчальному закладі, очолював відділ з питань законотворчості і наукових експертиз. Працював юристом у компаніях Hillmont Partners, Global Ties KC, ТОВ «Лігал Консалтинг».

У Верховній Раді 8-го скликання Монастирський був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка, теперішнього заступника голови МВС. Також Монастирський працював експертом з питань реформування правоохоронної та судової систем в аналітичному центрі «Український інститут майбутнього», одним із засновників якого є Геращенко.