19 липень 2024, П'ятниця, 22:16

Зеленський зустрінеться зі спікером Палати представників США  Джонсоном у середу

8 Липня 2024г.


Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським у середу під час саміту НАТО у Вашингтоні. Про це повідомляє агенція Reuters, посилаючись на графік Джонсона.

«Очікується, що підтримка України буде в центрі уваги на саміті у Вашингтоні цього тижня. Існує занепокоєння щодо майбутнього підтримки Києва з боку США у разі перемоги Дональда Трампа на президентських виборах 5 листопада», – пише видання.

Раніше спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон заявив, що нинішніх часткових дозволів для українських сил на використання американської зброї від адміністрації президента Джо Байдена, недостатньо, а Вашингтон повинен перестати «займатися мікроменеджментом воєнних зусиль в Україні». Спікер Палати представників додав, що планує порушити це питання у розмові з адміністрацією Білого дому.

Саміт НАТО, до участі в якому запрошено Україну, триватиме 9 – 11 липня у Вашингтоні. У ньому братимуть участь також і деякі інші країни, які поки не є членами альянсу.