» Землетрус у Туреччині: посольство розшукало 6 українців, які не виходили на зв’язок

21 березень 2023, Вівторок, 07:15

Землетрус у Туреччині: посольство розшукало 6 українців, які не виходили на зв’язок

7 Лютого 2023г.


КИЇВ. 7 лютого. Резонанс. Українське посольство розшукало шістьох українців, які не виходили на зв'язок після землетрусу в Туреччині. Загальна кількість звернень про громадян України в зоні стихійного лиха, зв‘язок з якими наразі відсутній, збільшилася до 27. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко у Facebook, передає Резонанс.

Цитата

«Наше посольство розшукало шістьох українців, які не виходили на зв'язок після землетрусу. Їхній стан задовільний, загроз життю немає. У частини громадян зруйноване житло. Вони наразі поселилися в турецьких родичів», - написав Ніколенко.

Деталі

Він зазначив, що консул підтримує із ними зв'язок.

«Загальна кількість звернень про громадян в зоні стихійного лиха, зв'язок з якими наразі відсутній, збільшилася до 27. Українське посольство взаємодіє із турецькими рятувальниками задля встановлення місць їхнього перебування. Інформація про наявність українців серед жертв землетрусу не надходила», - повідомив Ніколенко.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що посольство України в Туреччині взаємодіє із турецькою владою, перевіряє наявність українських громадян серед постраждалих внаслідок потужного землетрусу, який стався 6 лютого вранці.