» Земля у Криму, будинок у Києві та 10 авто: у Медведчука виявили незадеклароване майно на рекордні 73 млн гривень

07 лютий 2023, Вівторок, 14:02

Земля у Криму, будинок у Києві та 10 авто: у Медведчука виявили незадеклароване майно на рекордні 73 млн гривень

8 Грудня 2021г.


КИЇВ. 8 грудня. Резонанс. Національне агентство із запобігання корупції виявило незадеклароване майно на 73 мільйони гривень в народного депутата Віктора Медведчука, серед якого, зокрема, земельні ділянки, автомобілі, та будинок у Києві. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на результати перевірки декларації НАЗК.

Деталі

Відтак, нардеп “забув” задекларувати понад 6 гектарів земельної ділянки у Києві вартістю понад 29 млн гривень, на якій також розміщений будинок площею 2,9 тис. кв. метрів. Вартість будинку складає 16 млн гривень.

Також дружина Медведчука Оксана Марченко володіє незакдекларованою земельною ділянкою у тимчасово окупованому Криму.

Також встановлено, що нардеп не задекларував вартість чотирьох власних автомобілів, та шість авто, що належать його дружині. Серед них: Mercedes-Benz Maybach S650 вартістю 24 млн гривень; Mercedes-Benz S500 4 Matic – 1,8 млн гривень; Toyota Land Cruiser 200 – 1,1 млн гривень та Renault Duster – 500 тис. гривень.

Матеріали про виявлені ознаки злочину НАЗК направило до Офісу генпрокурора.

Згідно з законом суд може призначити відповідальність у вигляді:

штрафу від 68 тис. до 85 тис. гривень;

громадських робіт на строк від 150 до 240 годин;

обмеження волі до 2 років.

Додамо

Віктор Медведчук звинувачується у державній зраді за розграбування національних ресурсів у Чорному морі. 2 листопада Печерський районний суд міста Києва змінив йому запобіжний захід з домашнього арешту на особисте зобов'язання.

Окрім цього, 8 жовтня Медведчуку повідомили нову підозру за державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації. Зі слів Генпрокурора Ірини Венедіктової, у справі йдеться, зокрема, про закупівлю вугілля з ТОТ у террористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”.