» Жінка провела у відкритому морі 12 годин, її життя врятували дельфіни

08 лютий 2023, Середа, 06:19

Жінка провела у відкритому морі 12 годин, її життя врятували дельфіни

22 Листопада 2021г.


КИЇВ. 22 листопада. Резонанс. Жінка провела у 18-градусному морі близько 12 годин. Їй вдалося врятуватись завдяки плаваючим поряд дельфінам. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Daily Mail.

Деталі

Викладач університету, якого звати Хосров Хосравані, тільки нещодавно отримав права на управління яхтою. Того дня він здійснював морську подорож разом із друзями з Марина дель Рей до пляжу Парадайз-Коув. 

Під час мандрівки у відкритому морі він побачив зграю дельфінів, які кружляли на одному місці, привертаючи увагу. Коли Хосров підплив до них ближче, виявив у воді жіночу руку.

"Якби не дельфіни, я б ніколи не побачив цієї жінки, якій залишалося жити лише кілька хвилин", – заявив чоловік.

Він зазначив, що перед відправкою провів друзям інструктаж з безпеки.

"Я їм сказав, що зазвичай ці навички не знадобляться на практиці, але їх треба знати. А за 30 хвилин їм усім довелося згадати те, чого я їх навчав", — додав Хосров.

Оголену жінку дістали із води. Вона була знесилена й замерзла настільки, що не могла рухатися і говорити. Потерпілу вкутали у ковдри та зв'язалися з рятувальниками.

Через 7 хвилин прибула команда, яка забрала жінку на берег. Виявилося, що американку підхопила течія, коли вона вночі вирішила покупатися сама.

Нагадаємо

У Нідерландах жінка опинилася у відкритому морі за 10 км від берега: її госпіталізували з переохолодженням.