» Жорстко хапала та била по рукам: вчительці, яка знущалась над дитиною з інвалідністю, повідомили про підозру

08 серпень 2022, Понеділок, 16:44

Жорстко хапала та била по рукам: вчительці, яка знущалась над дитиною з інвалідністю, повідомили про підозру

5 Липня 2021г.


КИЇВ. 5 липня. Резонанс. У Києві повідомили про підозру класному керівнику першого класу однієї зі столичних шкіл, яка побила учня з інвалідністю, передає Резонанс із посиланням на столичну прокуратуру.

Цитата

"... повідомлено про підозру у вчиненні кримінального проступку класному керівнику першого класу однієї зі столичних шкіл за фактом умисного завдання удару малолітньому учню", - йдеться у повідомленні.

Деталі

За даними прокуратури, під час дізнання встановлено, що дії вчителя, які набули значного суспільного резонансу наприкінці червня поточного року, після опублікованого в мережі відео, сталися в березні поточного року. Тоді працівниця освітнього закладу безпідставно застосувала фізичне насильство щодо малолітнього учня, який перебуває на інклюзивній формі навчання.

Неправомірні дії вчителя кваліфіковано за ч. 1 ст. 126 КК України, тобто умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень.

Санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року.

Наразі дізнання триває.