» Жорстоке поводження з ув’язненими – на особливому контролі у ДБР

07 грудень 2022, Середа, 22:40

Жорстоке поводження з ув’язненими – на особливому контролі у ДБР

5 Серпня 2020г.
thumbnail-tw-20180507180229-7609

До Державного бюро розслідувань, з початку його діяльності, надійшло 579 скарг на працівників пенітенціарної служби від осіб, які відбувають покарання. Слідчі ДБР всебічно, повно та об'єктивно здійснюють досудове розслідування у такого роду кримінальних провадженнях, оскільки саме цей напрямок є одним з пріоритетних для Бюро.

Про це повідомляє Резонанс 5 серпня із посиланням на Державне бюро розслідувань.

Наразі триває доукомплектування оперативних підрозділів, що в подальшому надасть можливість ще ефективніше виконувати покладені на ДБР обов’язки щодо запобігання та протидії злочинам у вказаній сфері.

Про це під час робочої зустрічі з представниками Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню наголосив керівник Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань Максим Борчаковський. На зустрічі були присутні другий Віце-президент комітету Тереза Ріттер, а також члени та експерти Комітету Джордж Алемпієвич, Арман Тотоян, Елвін Алієв та Георг Тугуші.

Керівник ГСУ ДБР розповів представникам Комітету про стан досудового розслідування катувань та неналежного поводження щодо осіб, які відбувають покарання, вчинених працівниками установ виконання кримінальних покарань за час діяльності Бюро.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.