» Злодій у законі Коба Руставський почекає екстрадиції до Іспанії в Київському СІЗО

18 серпень 2022, Четвер, 16:48

Злодій у законі Коба Руставський почекає екстрадиції до Іспанії в Київському СІЗО

4 Березня 2020г.
снимок

"Злодія в законі" Кобу Руставського взяли під варту на 40 діб. Таке рішення виніс Дарницькій районний суд міста Києва, розглянувши клопотання Київської місцевої прокуратури №2, пише Резонанс 4 березня з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Ще одного "злодія у законі" Каху Тбіліського суд відправив на пів року до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Як повідомляється, за скоєння вбивства та відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом, 56-ти річний Коба Руставській з 2016 року розшукується  правоохоронними органами Іспанії. Упродовж останніх років йому вдавалося уникати зустрічі з правоохоронцями, змінюючи країни перебування.

Прибувши до столиці він постійно змінював місця проживання, використовуючи засоби конспірації. Для безпеки та допомоги у злочинній діяльності "злодія у законі" завжди супроводжував охоронець.

Кобу Руставського відправлено до слідчого ізолятора на 40 діб. Там він буде знаходитися до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Королівства Іспанії.

В Нацполіції зазначили, що  Коба Руставській належить до одного з найвпливовіших кланів у кримінальному середовищі. Тривалий час був опікуном "коронованих" представників злочинного світу Іспанії, з якими досі підтримує дружні стосунки.

Також повідомляється, що за принципової позиції керівництва Державної міграційної служби в Чернівецькій області рішенням Першотравневого районного суду м. Чернівці до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на пів року поміщено "злодія у законі" Каху Тбіліського. Його було затримано на кордоні з Румунією під час спроби незаконного перетину.