» Засуджено зловмисницю, яка заволоділа понад 2 млн грн ПриватБанку

19 серпень 2022, П'ятниця, 20:27

Засуджено зловмисницю, яка заволоділа понад 2 млн грн ПриватБанку

17 Квітня 2019г.
164874

Наслідком підтримання прокурором Запорізької місцевої прокуратури №2 публічного обвинувачення, стало винесення судом обвинувального вироку щодо особливо тяжкого корупційного злочину, вчиненому колишнім керівником одного з відділень банку в Запоріжжі. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Запорізької області.

Позиція державного обвинувачення, обґрунтована сукупністю зібраних та ретельно досліджених доказів, переконала колегію суддів Жовтневого районного суду Запоріжжя у доведеності вини обвинуваченої у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах, яким було заподіяно шкоду банківській установі на суму майже 80 тис дол США та понад 20 тис грн, - йдеться у повідомленні прокуратури.

Судом,  із врахуванням думки прокурора, висловленої у судових дебатах, ухвалено вирок, за яким винній особі призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з фінансово-економічною діяльністю у банківській сфері, а також конфіскацією належного їй майна.

Крім того, судом в повному обсязі задоволено заявлений у кримінальному провадженні цивільний позов банку, за яким з засудженої належить стягнути суму заподіяної злочином матеріальної шкоди у розмірі майже 2 млн 157 тис грн.

За даними Резонансу, йдеться про привласнення коштів Приватбанку.

У судовому засіданні обвинувачена своєї провини не визнала.  Оцінюючі всі зібрані по справі докази у їх сукупності та взаємозв‘язку, створивши для учасників процесу рівні права у наданні ними доказів, колегія судді вважає, що винуватість обвинуваченої у судовому засіданні доведена повністю, - йдеться у вироку колегії суддів Жовтневого районного суду міста Запоріжжя від 8 квітня 2019 року.