30 листопад 2023, Четвер, 15:29

Знову взялися шантажувати судилищем над бійцями “Азову”: бойовики заявили, що завершили фабрикувати докази

7 Вересня 2022г.


КИЇВ. 7 вересня. Резонанс. У відповідь на успіх ЗСУ на півдні та Харківщині, російські окупанти знов розпочинають акцію шантажу судилищем наших Героїв Маріупольського Гарнизону. Про це в Telegram повідомив радник мера міста Петро Андрющенко, інформує Резонанс.

Деталі

За словами Андрющенка, сьогодні так звана прокуратура неіснуючої “днр” заявила, що закінчила підтасовку матеріалів та формування фейкодоказів про неіснуючі злочини полку Азов в Маріуполі.

«Під час розслідування встановлено вину сімох осіб в організації діяльності „Азова“, визнаного відповідно до законодавства днр терористичною організацією (ч. 1 ст. 234 КК днр), сімнадцяти особам висунуто звинувачення щодо їх участі у діяльності даної організації (ч. 2 ст. 234 КК днр). Кожен із фігурантів звинувачується у скоєнні у складі злочинної організації дій, спрямованих на насильницьке захоплення влади та зміну конституційного ладу в донецькій народній республіці (ч. 4 ст. 34, ст. 232 КК днр)", - цитує Андрющенко повідомлення бойовиків.

Крім того, радник мера очікує нову хвилю анонсів навколо судилища в Маріуполі.

"У будівлі Філармонії поки активізації підготовки не помічено, однак і клітки не розібрано", - резюмував він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Це не просто визнання, це демонстрація своєї вини": політолог про те, чому росія не влаштувала судилище в Маріуполі на 24 серпня

Нагадаємо

Російські окупанти у Маріуполі на Донеччині планують провести самосуд над українськими військовими - збирають тюремні клітки.