30 вересень 2023, Субота, 02:43

ЗСУ знищили 13 окупантів, самохідну гаубицю “Мста-С” та 3 одиниці автомобільної техніки ворога

24 Серпня 2022г.


КИЇВ. 24 серпня. Резонанс. Українські захисники знищили 13 окупантів, ворожу самохідну гаубицю "Мста-С" та 3 одиниці автомобільної техніки. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Оперативне командування "Південь".

Цитата

"Обстановка в нашій операційній зоні зберігає стабільне напруження, але контролюється силами оборони. Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони. Не має змін у складі та положенні підрозділів. В тактиці дій надає перевагу дистанційній протидії", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Протягом бойового дня по наших позиціях ворог наніс десять авіаційних ударів штурмовою авіацією та гелікоптерними парами. Без наших втрат.

Натомість наші 3 гелікоптерних удари по скупченню живої сили, озброєння та техніки ворога в Нововознесенському, Архангельському і Правдиному поряд із роботою ракетно-артилерійських підрозділів мають результат із скорочення ворожого війська на 13 рашистів, самохідну гаубицю "Мста-С" та 3 одиниці автомобільної техніки.

"Вже традиційно знищено склад боєприпасів. Цього разу в Нововоскресенському. Остаточні втрати ворога дорозвідуються", - пише ОК "Південь".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ влучили у склад боєприпасів окупантів у Токмаку