» Зухвалий обман від Ірини Луценко

02 липень 2022, Субота, 01:54

Зухвалий обман від Ірини Луценко

12 Листопада 2018г.
0
Обоз

Політики мають відповідати за свої слова. Тим більше, висловлені на усю Україну.

Представник Президента України у Верховній Раді і одночасно дружина генерального прокурора, народний депутат Ірина Луценко в ефірі "Прямого" заявила, що на даний час в провадженні правоохоронних органів перебуває 1,5 мільйона кримінальних проваджень, в яких процесуальне керівництво здійснює прокуратура. Це було подано, як доказ досягнень чоловіка у посаді і показник напруженості його роботи.

Ця цифра вразила не тільки пересічних громадян, але й юристів, які звикли вірити не заявам політиків, а фактам. Вразила вона і мене, а тому вирішив глянути в офіційну статистику генеральної прокуратури.

Після цього виникло обурення, наскільки безсоромно збрехала на усю Україну І. Луценко. Зрозуміло, що вона груддю стала на захист свого чоловіка, який осоромився на засіданні у Верховній Раді не тільки безвідповідальними заявами, але й базарною лайкою. Проте, усьому є межа. Тим більше, представник Президента України у Верховій Раді має виважено робити голосні заяви і відповідати за свої слова.

Навіть не математика, а звичайна арифметика початкової школи з офіційних статистичних звітів, оприлюднених на сайті генеральної прокуратури:

На початок 2018 року залишок зареєстрованих кримінальних правопорушень складав 335 779.

За 10 місяців 2018 року було зареєстровано ще 447 843 кримінальних правопорушення. За цей же строк до суду було спрямовано 147 047 обвинувальних актів.

На 01.11.2018 року залишок кримінальних правопорушень, по яких ще не прийнято рішення, складає усього 291 998.

Де ті півтора мільйона кримінальних проваджень, що, ніби то, очікують спрямування до суду? Цифра завищена у 5 разів, а по направлених до суду – в 10!!!

Навіщо так безсоромно і зухвало брехати на усю Україну, вводячи в оману громадян? Невже тільки відвертою брехнею в очі можна підтримати сумнівний авторитет генерального прокурора і того незрозумілого органу, в якій перетворилась прокуратура після її реформування великим фахівцем Юрієм Луценком.

Віктор Янукович після усім відомого виступу його дружини Людмили Янукович на захист чоловіка у 2004 році зробив так, щоб вона ніколи більше не з’являлась перед мікрофоном. Представники нинішньої влади по безсоромності і безпардонності далеко випередили «папередніків».

Так як жодних заяв з боку генеральної прокуратури, в яких можна було би хоч якось спробувати виправити відверту брехню І. Луценко, не було, схоже, Ю. Луценко задоволений тим, як його захищала дружина перед громадськістю.

Є такий спосіб спецпропаганди – запустити якусь дурницю, щоб відволікти від більш важливих питань.

Але це не може замаскувати того, що подружжя Луценків не мають ані сорому, ані відповідальності перед громадянами.

Маркевич
Анатолій Маркевич Закінчив із відзнакою у 1982 році військово-юридичний факультет Військового Інституту. У 1982-1991 роках працював на різних посадах у військових прокуратурах Збройних Сил СРСР. У 1992-2005 роках - в системі військових прокуратур Генеральної прокуратури України. Пройшов службові сходинки від слідчого військової прокуратури гарнізону (армії) до заступника військового прокурора Центрального регіону України, полковник юстиції запасу, почесний працівник прокуратури України, ветеран прокуратури України. З 2006 року адвокат в м. Києві.