» З’явився текст проекту постанови ВР про недовіру Рябошапці (документ)

01 грудень 2022, Четвер, 09:52

З’явився текст проекту постанови ВР про недовіру Рябошапці (документ)

3 Березня 2020г.
Фото: Право на владу
Фото: Право на владу

У Верховній раді України з'явився текст проекту постанови №3154 "Про висловлення недовіри генеральному прокурору Рябошапці Р.Г.". Про це свідчать дані на сайті ВР, передає Резонанс із посиланням на РБК-Україна.

3 березня 2020 року у Верховній раді України зареєстрували проект постанови №3154.

Як писав Резонанс, посольство США висловило свою підтримку генеральному прокурору України Руслану Рябошапці, відзначивши "значний прогрес, якого він досяг у реформуванні Офісу генерального прокурора".

3 березня 2020 року Генеральний прокурор Руслан Рябошапка зустрівся із послами Великої сімки. Обговорюючи питання змін у системі української прокуратури, посли підтримали реформу і звернули увагу на важливість сталості та поступовості процесів, які відбуваються. Руслан Рябошапка повідомив, що це комплексна і тривала реформа, яка вже має перші результати: оптимізований центральний апарат – Офіс Генерального прокурора, до якого наразі проходить добір професіоналів з-поза системи. Також, згідно таймлайну, 2 березня стартувала атестація прокурорів регіональних прокуратур, - поінформували в ОГП.