26 июнь 2019, Среда, 19:17

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Співробітникам НАБУ дозволили бити жінок-адвокатів?

29 ноября 2017г.

Іван Правдін, ІА Зрада

Коли  місяць тому ми сумнівались в тому, що в НАБУ будуть швидко й справедливо розслідувати гучний скандал з побиттям адвоката Аліни Самарець ми все одно не могли припустити наскілько ж цинічно вони це зроблять.

Так, були сумніви в оперативному реагуванні, бо власне розслідувати там було нічого, і все можна було з’ясувати за 2 дні, а не 2 місяці. Так, дуже дивними виглядали "вибачення" детектива Єршова, який на засіданні Ради громадського контролю й не збирався вибачатись.

Але ж публічно можна було якось відрегувати та "покарати" хоча б умовно?

Навіщо таке робити, подумали в НАБУ? Перед ким вибачатись, перед адвокатом? Та дідько вам!

Наш детектив - не винен, й крапка.

Іншими словами, відтепер жінкам-адвокатам спілкуватись з детективами НАБУ суворо заборонено. Бо їх ці детективи можуть побити, а потім скажуть "у діях детектива не виявлено ознак дисциплінарного проступку"...

Це все, що треба знати про права адвокатів і НАБУ.

Хоча, нагадаємо, окрім дисциплінарного провадження, ще є й кримінальне, і, сподіваємось, в ньому П.Єршов не відбудеться легким переляком. Чи, може, адвокатам до того байдуже?