18 декабрь 2018, Вторник, 21:15

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Агент НАБУ провокував підкуп керівниці Міграційної служби (оновлюється)

29 ноября 2017г.

29 листопада під час спроби передачі хабаря першій заступниці голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій був затриманий агент Національного антикорупційного бюро. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт відомства.

За офіційною інформацією, впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишньго народного депутата від Партіі Регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішеннь по легалізації в Україні громадян В‘єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності.

Діна Пімахова, як законослухняна громадянка, звернулась із заявою до правоохоронних органів про те, що їй намагаються передати хабар. Після чого правоохоронцями було проведено комплекс оперативно - розшукових заходів по документуванню злочинної групи.

В результаті, під час спроби передати першу частину хабаря у розмірі 15 тисяч долларів США, агент НАБУ був затриманий на місці скоєння злочину співробітниками СБУ. 

Злочинні дії агента НАБУ по провокуванню підкупу службової особи підпадають під відповідальність передбачену 370 ст. Кримінального  Кодексу - провокація підкупу.

Тривають слідчі дії.