26 июнь 2019, Среда, 19:56

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Депутат Дніпропетровської облради посприяла у земельному питанні за 12 тис. дол.

11 сентября 2018г.

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону спільно зі слідчими СУ ГУНП у Дніпропетровській обл. і співробітниками Управління захисту економіки у Дніпропетровській обл. за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками ГВ БКОЗ в Дніпропетровській обл. задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди депутатом Дніпропетровської обласної ради.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Гненеральної прокуратури України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що депутат обласної ради, яка водночас є засновником та директором ТОВ, навесні 2018 р. вже одержала від громадянина першу частину неправомірної вигоди в сумі 6 тис. дол. США за здійснення впливу на рішення та дії посадових осіб Держгеокадастру у Дніпропетровській обл.

Йдеться про отримання розпорядження на розробку проекту землеустрою та в подальшому затвердження даного проекту. 10 вересня під час контрольованої передачі другої частини обумовленої суми хабара в розмірі 6 тис. дол. США злочинну діяльність чиновниці зупинено правоохоронцями.

Військовою прокуратурою вирішується питання про повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 2 КК України, готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.