26 июнь 2019, Среда, 03:20

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Для розкриття вбивства правозахисниці у поліції створили координаційний штаб

4 января 2018г.

На базі поліції міста Вишгород Київської області створено координаційний штаб із розслідування резонансного вбивства вітчизняної правозахисниці Ірини Ноздровської. 4 січня 2018 року час засідання там буде надано оцінку початковим оперативно-розшуковим заходам вишгородської поліції та обласного підрозділу загалом. У роботі штабу візьме участь і перший заступник голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін. Про це повідомив телеканалу 112 очільник відділу комунікацій ГУНП у Київській області Микола Жукович.

Як нагадує Резонанс, згаданий координаційний штаб утвореного за наказом першого заступника Міністра внутрішніх справ України генерал-полковника Сергія Ярового.

Тим часом адвокат Ірини Ноздровської заявив у ЗМІ, що залучив до альтернативного розслідування цього гучного вбивства приватних детективів.

За словами речника поліції Київщини, правоохоронці нині активно співпрацюють "з ініціативною групою та громадськими організаціями". Микола Жукович також запевнив, що опрацьовується буквально уся нформація, що надходить від них до органів правопорядку.

Раніше у поліції заявляли, що вважають найвірогіднішою версією вбивства правника - її професійну діяльність, а саме судову справу про загибель її сестри у ДТП.

ВБИВСТВО ПРАВОЗАХИСНИЦІ НОЗДРОВСЬКОЇ: СПРАВА ПРО «КРУГОВУ ПОРУКУ» І «ТЕСТ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА»