17 август 2018, Пятница, 13:20

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
17 августа 2018

14 июня 2018 года в рабочем кабинете судей Икорской и Музыки были выявлены два неопределенных предмета, которые, по предварительному осмотру, похожи на микрофон для прослушивания, и камеру наблюдения, которая была зафиксирована так, что в ее поле зрения попадали рабочий стол, компьютер и материалы дел.

225 0

16 августа 2018

Прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та Головним слідчим управлінням Національної поліції України під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні задокументовано злочинну схему отримання неправомірної вигоди начальником Головного управління Державної служби України з питань праці у Донецькій області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

448 0

16 августа 2018

16 серпня оперативники управління захисту економіки в Луганській області Національної поліції МВС України та детективи Національного антикорупційного бюро провели оперативні заходи із викриття фактів хабарництва у судовій гілці влади.  Працівники УЗЕ виявили факт протиправної діяльності з боку судді Старобільського районного суду. Дана особа за певну винагороду допомагала громадянам уникати відповідальності за вчинені ними правопорушення. За фактом вимагання службовою особою неправомірної вигоди детективами НАБУ було відкрито кримінальне провадження за  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

976 0

15 августа 2018

Директору Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику державна охорона також не полагається. Тим більше, що, на відміну від Холодницького, Ситник обіймає не процесуальну посаду, пов’язану з розслідуванням резонансних злочинів, а адміністративну – він командує прибиральницями в НАБУ, підписує відомості на зарплатню й т.п. Тим не менш, зловживаючи своїм службовим становищем, Ситник зобов’язав співробітників спецпідрозділу НАБУ, озброєних антикорупційними шкарпетками по 400грн., охороняти себе, коханого.

797 0

15 августа 2018

В Никополе Днепропетровской области полиция провела обыски у членов «Белого братства», которые сбывали наркотики по всей Украине.

8 0

Фото: Ірина Юзик
14 августа 2018

Незважаючи на завершення слідства та вимоги закону, захисникам Надії Савченко не надано доступ до матеріалів слідства. Зокрема, 13.08.2018 року слідчий у даному провадженні вибірково надав для ознайомлення лише частину матеріалів та повідомив, що решта буде надана тоді, коли захисники ознайомляться з вже наданими, оскільки саме такий порядок визначили слідчі з прокурором.

0

13 августа 2018

Вільних місць у перлині Азов’я вистачає… Але залізниця НЕ везе! А якщо і везе — то в таких умовах, що попри мій патріотизм  — починаю думати про Туреччину…

430 0

10 августа 2018

Киевский районный суд Полтавы закрыл дело в отношении харьковского мэра Геннадия Кернеса и его охранников по обвинению в пытках людей.

471 0

10 августа 2018

Сотрудники Службы безопасности Украины разоблачили на взятке заместителя начальника одного из районных отделов национальной полиции в Одесской обл. Об этом сообщает Резонанс со ссылкой на пресс-центр СБУ.

40 0

9 августа 2018

Народний депутат України Тетяна Чорновол повідомила, що правоохоронці арештували «спонсора Гриценка – Тамразова»

423 0

9 августа 2018

Столична прокуратура спільно з Нацполіцією затримали на гарячому начальника Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України. Про це повідомив у мережі Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко.

0

8 августа 2018

Оперативники внутрішньої безпеки НПУ затримали колишнього чоловіка співробітниці поліції слідчого підрозділу Савранського відділу одеської поліції, який після тривалих погроз та морального знущання, перейшов до дій: підпалив її житло, а згодом придбав бойову гранату і почав переслідувати.

141 0