ФОТО - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

06 апрель 2020, Понедельник, 11:19

6 апреля 2020

У ДБР також твердять, що активно виявляють «факти одержання неправомірної вигоди митниками та податківцями за штучне заниження відповідних бюджетних платежів. Крім цього, досі актуальною є проблема наявності корупційної вертикалі в цих органах, коли підлеглі отримують хабарі та передають їх своїм керівникам».

[post-views] 0

2 апреля 2020

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 4 слідчими СВ Дніпровського УП ГУНП у м. Києві при оперативному супроводженні Управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР НП України припинено злочинну діяльність групи осіб, які організували незаконну діяльність грального закладу на території Дніпровського району міста Києва.

[post-views] 0

2 апреля 2020

Генеральний прокурор заслухала інформацію про стан досудового розслідування кримінального провадження за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації водного транспорту судном «DELFI», що зазнало аварії на одному із пляжів м. Одеса 22 листопада 2019 року. На даний час власник судна досі не здійснив заходів для підйому та видалення затонулого  танкера з акваторії Одеського морського порту, на які мав строк до 31 березня 2020 року.

[post-views] 0

1 апреля 2020

За інформацією Державної судової адміністрації України, яка надійшла на запит Вищої ради правосуддя, судові установи України повідомляють про неналежний стан забезпечення засобами захисту від гострої респіраторної хвороби COVID-19 (коронавірус SARC-CoV-2), зокрема про відчутний дефіцит безконтактних термометрів, медичних масок, медичних респіраторів, антисептиків.

[post-views] 0

1 апреля 2020

За попередніми даними слідства, начальник частини одного із військових містечок Житомирщини запровадив схему вимагання грошей від військовослужбовців. Як посередників полковник залучив начальника відділу матеріального забезпечення Головного центру спеціального контролю Космічного агентства України та свого знайомого. За оперативними даними, «такса» коливалася залежно від розміру квартири та дій, які планувалося здійснити із відомчим житлом. Оперативники СБУ задокументували факт вимагання спільниками від колишнього військовослужбовця Національної гвардії, учасника бойових дій, півтори тисячі доларів США. У таку суму вони «оцінили» надання дозволу на реєстрацію у двокімнатній відомчій квартирі із перспективою подальшої приватизації.

[post-views] 0

31 марта 2020

В усіх 227 судах, органах та установах системи правосуддя, що перебувають під охороною Служби судової охорони, співробітники Служби несуть службу в захисних масках, окулярах і рукавичках. Кожний пункт пропуску забезпечений засобами для дезінфекції рук та предметів. Усім без винятку працівникам і відвідувачам установ системи правосуддя співробітники Служби проводять дистанційну термометрію та обмежують допуск особам з ознаками респіраторних захворювань.

[post-views] 0

31 марта 2020

Поліцейські отримали інформацію, що на території міста «працює» група осіб, яка під приводом повернення вигаданих боргів займається вимаганням коштів з місцевих підприємців. Завдяки проведеному комплексу процесуальних заходів поліцейські встановили організатора та учасників угруповання, задокументували їх протиправну діяльність та провели заходи для їх затримання.

[post-views] 0

30 марта 2020

30 березня 2020 року Вища рада правосуддя на позачерговому засіданні затвердила консультативний висновок до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (№3279), внесеного на розгляд Кабінетом Міністрів України.

[post-views] 0

30 марта 2020

Досудовим розслідуванням встановлено, що лейтенант, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за кермом броньованої ремонтно-евакуаційної машини (БРЕМ-Ч), порушив правила буксирування, скоїв наїзд на військовослужбовця та здавив його між корпусами БРЕМ-Ч і танка. Унаслідок отриманих тілесних ушкоджень постраждалий помер по дорозі до медичного закладу.

[post-views] 0

30 марта 2020

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, розпочали справу за фактом перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

[post-views] 0

Архів
27 марта 2020

Як повідомляє у Facebook заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко: начальник поліції Києва Андрій Крищенко заразився коронавірусом COVID-19.

[post-views] 0

26 марта 2020

Слідством встановлено, що прокурор одержав від посадовиці Звенигородської райдержадміністрації 10 тисяч гривень. За неправомірну вигоду прокурор пообіцяв не вносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо вчинення працівницею РДА розтрати майна та службового підроблення.

[post-views] 0