ГПУ закінчила розслідування по «Сухолуччю» Януковича - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

21 январь 2020, Вторник, 19:11

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ГПУ закінчила розслідування по «Сухолуччю» Януковича

15 июня 2016г.

15 червня 2016 року Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишніх голови Київської обласної державної адміністрації, директора Дніпровсько-Тетерівського лісомислив-ського господарства у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, а також директора ТОВ «Київуніверсалсервіс», директора ТОВ «Дом Лесника», колишнього помічника прем’єр-міністра України та ще 14 осіб – співучасників

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Зазначені особи обвинувачуються у незаконному заволодінні спільно з В. Януковичем та у його інтересах державним майном в особливо великих розмірах – земельною ділянкою лісового фонду загальною площею 17,4791 га Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільської ради Вишгородського району Київської області вартістю понад 22 млн грн шляхом оформлення вказаної земельної ділянки на підприємство – ТОВ «Дом Лесника», підконтрольне екс-президенту України В. Януковичу.

У ході досудового розслідування накладено арешт на вказану земельну ділянку, готельно-ресторанний комплекс «Сухолуччя», який на ній побудовано, а також на майно, яке знаходиться у комплексі.

Крім того, накладено арешт на майно вищевказаних обвинувачених у розмірі понад 10 млн грн.

Санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна. За цим епізодом також повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України та оголошено в розшук В. Януковича та ще 3-х осіб. На теперішній час вживаються заходи до початку спеціального (заочного) досудового розслідування щодо цих осіб.

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці березня цього року СБУ затримала Андрія Бабикіна – активного учасника брудних корупційних справ Віктора Януковича. Він перебував у загальнодержавному розшуку за підозрою в участі незаконного захоплення земель «Сухолуччя».

«За даними слідства, Андрій Бабикін був одним із спільників Віктора Януковича в заволодіння землями «Сухолуччя» і обіймав керівну посаду в товаристві з обмеженою відповідальністю «Київ-Універсал-Сервіс» яке за рахунок коштів, отриманих злочинним шляхом, обслуговувало Межигір’я», – повідомили у спецслужбі.