17 январь 2019, Четверг, 15:20

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Хабарі за паспорти беруть і на Львівщині

4 апреля 2018г.

Оперативники Львівського обласного управління захисту економіки Національної поліції МВС України задокументували посадовця одного з районних відділів ГУ ДМС України у Львівській області, причетну до корупційної схеми одержання хабарів за видачу біометричних паспортів для виїзду за кордон. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на речницю ДЗЕ Нацполіції Наталію Калиновську.

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області правопорушницю було затримано під час одержання 10 тис грн хабара.

Наразі правоохоронці встановлюють усіх причетних до злочинної схеми отримання неправомірних вигод.

Як повідомляв Резонанс, нещодавно в Україні було припинено діяльність кількох злочинних угруповань, які спеціалізуючись на вчиненні корупційних злочинів, пов’язаних із прискореною видачею паспортів громадян України.

Корупційна схема працювала наступним чином. Громадяни, яким необхідно отримати закордонний біометричний паспорт, на підставі оголошень в мережі Інтернет звертались за такими послугами до приватних підприємств, які за "пришвидшення" отримання паспорта брали від цих осіб кошти, частину з яких передавали працівникам окремих територіальних відділів Державної міграційної служби України в якості неправомірної вигоди за оформлення документів поза чергою.

ГПУ ТА НАЦПОЛІЦІЯ ЗНАЙШЛИ У ДМСУ НЕ ЛИШЕ КОРУПЦІЮ, А Й ТОРГІВЛЮ НАРКОТИКАМИ