21 март 2019, Четверг, 08:10

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

НАЗК внесло припис керівникові Укртрансбезпеки

10 августа 2018г.

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами планових перевірок внесло припис виконуючому обов’язки голови Державної служби України з безпеки на транспорті.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НАЗК. "За результатами перевірки у Державній службі України з безпеки на транспорті встановлено низку порушень", - йдеться у повідомленні.

Так, виявлені неодноразові випадки призначення особи на посаду в органі без проведення спеціальної перевірки в повному обсязі, зокрема без отримання інформації від міністерства юстиції.

Також зафіксовані порушення структурними підрозділами Укртрансбезпеки строків надсилання до відповідних державних органів запитів про проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на посади, призначення осіб на посади в порядку переведення без отримання довідки з попереднього місця роботи про проведення спеціальної перевірки.

Крім того, відповідні структурні підрозділи Укртрансбезпеки не повідомили про 2 випадки неподання та несвоєчасного подання декларацій працівниками органу.

До того ж,  6 осіб, яким було повідомлено про підозру у вчиненні злочину у сфері службової діяльності, не були відсторонені у встановленому порядку від виконання своїх повноважень.