ОАСК нагадала ВККС про стандарти етичної поведінки - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

24 январь 2020, Пятница, 07:56

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ОАСК нагадала ВККС про стандарти етичної поведінки

22 мая 2019г.

Представникам державного органу суддівського врядування необхідно дотримуватися найвищих стандартів етичної поведінки, оскільки це є встановлений законом обов’язок.

Про це йдеться у коментарі Окружного адміністративного суду Київа стосовно заяв Вищої кваліфікаційної комісії України щодо проходження суддями ОАСК кваліфікаційного оцінювання, передає Резонанс.

Сьогодні ВККС України на своєму офіційному сайті та в соціальних мережах було поширено чергову порцію критичної інформації.

На думку ОАСК, Коміссії не варто вдаватись до оприлюднення на загал своїх безпідставних оціночних суджень, таких як "повальна хвороба суддів" - навіть не маючи офіційних документів щодо відсутності окремих суддів на кваліфікаційному оцінюванні.

ОАСК вбачає невипадковою організацію так званого мітингу під стінами ВККС, який, за словами самої Комісії, заблокував її роботу - саме після прийняття судом рішень про визнання відсутності повноважень у окремих членів Комісії, зокрема голови Комісії та його заступника.

"Не виключено, що саме таким чином вказані особи намагаються штучно продовжити строк свого безпідставного перебування у ВККС України", - вважають в ОАСК.

З огляду на це в ОАСК закликали всіх зацікавлених осіб утриматись від публічних висловлювань, суджень та закликів, що пов’язані з оцінкою відповідних судових рішень та діяльності суддів ОАСК під час проведення їх кваліфікаційного оцінювання.