Адвокат Порошенка приніс до ДБР його письмові свідчення - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

19 январь 2020, Воскресенье, 08:49

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Адвокат Порошенка приніс до ДБР його письмові свідчення

10 сентября 2019г.

П'ятий президент, депутат із фракції "Європейська солідарність" Петро Порошенко сьогодні вчергове не прибув на допит до Держбюро розслідувань. Його письмові свідчення приніс адвокат Ігор Головань.

Про це 10 вересня 2019 року повідомляє Резонанс із посиланням на Дзеркало тижня.

"ДБР чомусь не враховує календар пленарних засідань Верховної Ради... вони повинні розуміти, що робота парламенту – це поважна причина неявки на допит", - заявив адвокат журналістам.

Головань не повідомив, у якій справі він приніс свідчення свого клієнта.

Своєю чергою, прессекретарка ДБР Анжеліка Іванова повідомила журналістам про те, що Порошенко викликається на допити у двох кримінальних провадженнях. Він не з'явився на перший допит о 9:30, чи прийде він сьогодні на ще один – невідомо.

"Він мав бути допитаний сьогодні в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке стосується можливого захоплення держвлади та невиконання рішення суду під час проведення конкурсу із відбору кандидатів до Вищої ради правосуддя й призначення членів ВРП", - розповіла Іванова.

Також йдеться про кримінальне провадження "про скасування рішення одного з керівників райдержадміністрації Миколаївської області щодо землі".

Нагадаємо, що минулого тижня Порошенко також не прийшов на допит. Як повідомив його адвокат, повістку на слідчі дії вручили несвоєчасно.

Раніше повідомлялося, що ДБР розслідує 13 кримінальних проваджень, у яких фігурує Петро Порошенко. Адвокат Порошенка зазначав, що його клієнт проходить як свідок у двох справах, в інших – у нього немає процесуального статусу.

Ініціатором кримінальних проваджень відносно Порошенка є Андрій Портнов – колишній заступник глави адміністрації експрезидента Віктора Януковича, засудженого за державну зраду.