У Харкові затримали злодія в законі Міндію Гальського - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 июль 2020, Четверг, 00:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У Харкові затримали злодія в законі Міндію Гальського

6 декабря 2019г.

У четвер, 5 грудня, оперативники Управління стратегічних розслідувань в Харківській області спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Харківській області затримали «злодія в законі» на прізвисько «Міндія Гальський». У 2013 році в Санкт-Петербурзі за згодою братів Буліскерія (Іка та Леван «Гальські») отримав статус «злодія в законі».

Міндія «Гальський» прибув до Харкова з РФ та планував зустрітися з кримінальними елементами, аби поновити свій вплив та визначитися з напрямками майбутньої «діяльності». Однак поліцейські, встановивши його місце перебування, затримали «злодія», тим самим завадили його планам. Після проведення всіх необхідних процедур, представники міграційної служби будуть звертатися до суду щодо примусового його видворення за межі України із забороною в’їзду.

Треба зазначити, що останній у кримінальному середовищі є так званим «хрещеним батьком» «злодія в законі» відомого як «Тенго Гальського (Пітерського)». Тенго було затримано 14 листопада на трасі «Київ-Чоп» у Рівненській області. Він прямував зі Львова до столиці, аби обговорити питання щодо сфер його впливу на території країни.

У листопаді працівники Департаменту стратегічних розслідувань затримали трьох впливових у кримінальному світі «злодіїв у законі». Наразі «Дато Сфан», «Тенго Пітерський» (він же - «Тенго Гальський») та «Лаша Очамчирський» за рішенням суду на пів року поміщені до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Нагадуємо, що Національна поліція підтримує законопроект про відповідальність за злочини, вчинені злочинною спільнотою. Цей документ вперше дає визначення такому поняттю, як «злодій в законі», та вводить кримінальну відповідальність для цих елементів - від 7-ми до 10-ти років ув’язнення.