19 март 2019, Вторник, 19:35

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Заступник мера Миргорода намагався підкупити за 300 доларів начальника відділу УЗЕ Нацполіції

16 апреля 2018г.

16 квітня 2018 року в рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, в ході контролю за вчиненням злочину, військовою прокуратурою затримано заступника Миргородського міського голови. Посадовець передав 300 доларів США неправомірної вигоди майору поліції, начальнику міжрайонного відділу Управління захисту економіки Нацполіції в Полтавській області за не складання протоколу про корупційне адмінпорушення. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

За даними слідства, цим хабарем заступник мера Миргорода  намагався звільнити свого родича, одного з керівників комунальних підприємств, від відповідальності за ст. 172-6 Кодекса України про адміністративні правопорушення. А саме - порушення вимог фінансового контролю, за яке передбачено покарання у виді штрафу від п’ятдесяти до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у залежності від виду правопорушення.

Викриття та затримання проводилось в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України за процесуального керівництва військової прокуратури Полтавського гарнізону співробітниками обласного УСБУ та УЗЕ Нацполіції.

Наразі щодо затриманого проводяться  першочергові слідчо-процесуальні дії. Йому готується повідомлення про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Як повідомляв Резонанс, начальнику слідчого відділення Віньковецького відділення Ярмолинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області неправомірну вигоду у  5 тис грн запропонував підозрюваний у шахрайстві - за уникнення відповідальності. 12 квітня 2018 року під час передачі частини хабара в розмірі 1 тис грн громадянина, який таким чином намагався уникнути кримінальної відповідальності, викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України.

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ НАЧАЛЬНИКА СЛІДЧОГО ПІДРОЗДІЛУ ПОЛІЦІЇ НАМАГАЛИСЯ «КУПИТИ» ЗА 1 ТИС ГРН