17 январь 2019, Четверг, 09:04

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Заступника мера Луцька, двох посадовців міськради та голову одного з судів Волині затримали за хабарництво

25 апреля 2018г.

Прокуратурою Волинської області спільно з працівниками СБУ, Нацполіії та САП затримано трьох посадовців міськради обласного центру, у тому числі - заступника міського голови, під час одержання ними четвертого траншу неправомірної вигоди в розмірі 17 000 доларів США за оформлення права власності на вже збудований житловий будинок. Про це написав 25 квітня 2018 року у Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Прізвищ затриманого заступника мера очільник ГПУ на назвав. ЗМІ повідомляють про обшуки правоохоронців у кабінеті заступника Луцького міського голови Олександра Рачкова.

Також Ю. Луценко поінформував, що у ході документування злочинних дій заступника Луцького міського голови встановлено факт його посередництва під час вимагання головою одного з судів області неправомірної вигоди від громадянина в сумі 10 тис дол за винесення позитивного рішення під час судового розгляду кримінального провадження. Служительку Феміди було затримано цього ж дня під час одержання хабара.

Резонанс поцікавився у Генпрокурора чи виділено в окреме кримінальне провадження вимагання головою одного з судів Волинської області неправомірної вигоди, і коли чекати подання до ВРП? "Це вже епізод САП", - відповів Ю. Луценко. 

Довідково: Олександр Рачков (1 серпня 1979 р) за фахом - юрист. З січня 2013 року до лютого 2013 року - директор Волинської благодійної організації «Патріоти Волині». З листопада 2013 року - радник міського голови з правових питань.  З лютого 2016 року до квітня 2017 року працював на посаді начальника юридичного управління Луцька міська ради. З 6 квітня 2017 року - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міськради.