12 квітень 2024, П'ятниця, 13:23

17 березня КСУ розгляне вчинення Тупицьким дисциплінарного проступку

15 Березня 2021г.
97 Main V1615454781

Конституційний Суд України розгляне питання про вчинення головою КСУ Олександром Тупицьким істотного дисциплінарного проступку. Відповідне спеціальне пленарне засідання призначили на 17 березня.

Про це повідомляє Резонанс 15 березня із посиланням на ZN.ua

"Пропоную і прошу підтримати позицію внести до порядку денного розгляд питання про скликання спеціального пленарного засідання для розгляду звернення про вчинення суддею Тупицьким Олександром Миколайовичем істотного дисциплінарного проступку, грубого і систематичного нехтування своїми обов'язками, що є несумісним зі статусом судді або виявленням його невідповідності займаній посаді. Прошу доповнити порядок денний цим питанням", - заявив новопризначений суддя Віктор Кичун після початку пленарного засідання суддів у четвер, 11 березня.

У свою чергу суддя Головатий підкреслив, що судді проінформовані про скликання такого спеціального пленарного засідання на 17 березня.

"Я думаю, що навряд чи ми можемо голосувати, бо вже є розпорядження про скликання спеціального пленарного засідання на 17 число. Як голова засідання я не можу ставити, оскільки є чинне розпорядження", - сказав Головатий.

Нагадаємо, голова Національного агентства з протидії корупції Олександр Новіков спрямував до Голосіївського районного суду міста Києва два протоколи про адміністративне правопорушення Олександра Тупицького, відстороненого від посади голови Конституційного Суду України.

Відповідні протоколи голова НАЗК склав 8 лютого. Вони стосуються ознак конфлікту інтересів під час прийняття рішення про неконституційність е-декларування та умисного незазначення у декларації ділянки в Криму, відповідальність за які передбачена ч. 4 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) та ч. 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram