28 лютий 2024, Середа, 17:18

4,5 років за ґратами проведе «мінер», який зірвав понад 100 судових засідань

16 Вересня 2020г.
Çäàíèå Îáîëîíñêîãî ðàéîííîãî ñóäà â Êèåâå .

За результатами підтримання публічного обвинувачення прокурорами Київської місцевої прокуратури № 5 судом засуджено до позбавлення волі чоловіка за фактами здійснення неправдивих повідомлень про «замінування» (ч.ч. 1, 2 ст. 259 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 16 вересня із посиланням на прес-службу Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з грудня 2018 по березень 2019 року до правоохоронних органів надійшло декілька неправдивих повідомлень про «замінування» приміщення Оболонського районного суду міста Києва, за наслідками яких було зірвано понад 100 судових засідань.

У ході досудового розслідування, яке проводилося місцевою прокуратурою спільно з Оболонським управлінням поліції та Лівобережним відділом МРВ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області, особу «мінера» вдалося встановити.

Ним виявився неодноразово судимий квартирний крадій, обвинувальний акт відносно якого перебуває на розгляді в Оболонському районному суді міста Києва.

- «Мінера» вдалось встановити заявдяки проведеній фоноскопічній експертизі, яка підтвердила, що голос належить саме йому, - розповіли Резонансу у прокуратурі. - Мотивом "мінування" було намагання зірвати засідання у його справі, щоб відтягнути проголошення вироку.

Вироком Подільського районного суду міста Києва з урахуванням позиції прокурора зловмисника визнано винним в інкримінованих злочинах та призначено остаточне покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Зараз чоловік перебуває під вартою. Свою вину він визнав повністю.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.