13 квітень 2024, Субота, 22:58

6 років за гратами кожному: вирок керівнику митниці та його спільнику

15 Грудня 2020г.
Cholovik 696x348

За публічного обвинувачення Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону Ленінським районним судом м. Запоріжжя ухвалено обвинувальний вирок колишньому керівнику Запорізької митниці та його спільнику.

Про це повідомляє Резонанс 15 грудня із посиланням на прес-службу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону

У ході судового розгляду публічним обвинувачем доведено, що вказана службова особа спільно з підлеглим - начальником відділу, діючи за попередньою змовою, вимагали та одержали від керівника одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності неправомірну вигоду в розмірі 174 тисячі гривень. За таку «винагороду» вони гарантували не створювати підприємцю штучних перешкод при митному оформленні вантажів.

11 грудня 2020 суд визнав обох обвинувачених винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Крім того, колишнього начальника відділу Запорізької митниці визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 263, та ч. 2 ст. 345 ККУ.

Обом посадовцям призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків на строк 3 роки, з конфіскацією всього належного їм майна.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram