21 травень 2024, Вівторок, 18:41

На Одещині керівник підприємства привласнив 7,5 млн грн держкоштів

26 Жовтня 2020г.
Kfdzpcrvtftzb4xcczfb.r575x340

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону, спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Одеській області, завершили досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за підозрою керівника одного із комерційних підприємств у заволодінні бюджетними грошовими коштами в розмірі 7,5 млн грн (ч. 1 ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 26 жовтня із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру Південного регіону.

Вказані кошти, виділені Південним ТерКЕУ, були призначені для будівництва 2-х казарм поліпшеного планування у м. Подільськ Одеської області.

Під час досудового розслідування встановлено, що у 2018 році керівник комерційного підприємства, разом із інженером технічного нагляду, до офіційних документів – актів приймання виконаних робіт, внесли недостовірні відомості про завищення обсягів підрядних робіт, які фактично підприємство не виконало. Внаслідок цього директор заволодів бюджетними грошовими коштами в розмірі 7,5 млн грн, якими розпорядився на власний розсуд.

23 жовтня 2020 року обвинувальний акт за обвинуваченням директора комерційного підприємства у скоєнні вищевказаних правопорушень, направлено до суду для розгляду по суті.

Стосовно інженера технічного нагляду, який погоджував акти приймання виконаних робіт із вказаними в них завищеними обсягами підрядних робіт, прокурори склали обвинувальний акт за ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України, який 12 жовтня 2020 року направили до суду для розгляду по суті.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.