» Апеляцію по запобіжному заходу Семенченку перенесли: судді заявили самовідвід

18 серпень 2022, Четвер, 19:12

Апеляцію по запобіжному заходу Семенченку перенесли: судді заявили самовідвід

9 Червня 2021г.


КИЇВ. 9 червня. Резонанс. Розгляд апеляції щодо запобіжного заходу Семену Семенченко, який мав відбутись у середу, перенесли через самовідвід суддів. Про це Резонанс повідомив його адвокат Влад Добош.

Цитата:

"Судді взяли самовідвід, справу передали на перерозподіл для формування нової колегії. Нова колегія вже призначить справу до розгляду, поки дати немає", - сказав Добош.

Деталі

Зі слів захисника, він вже заявляв відвід суддів на попередньому засіданні в цій справі, однак вони відмовили.

Він пояснив, що має з ними конфлікт інтересів через іншу справу – про вбивство Павла Шеремета.

"Сьогодні та сама ситуація – я навіть їм не заявляв, але вони самі заявили самовідвід… Це добре, тому що це судді, які піддаються впливу і мають упереджене відношення до будь-якого представника добровольчого руху і захисника країни", - зазначив Добош.

Що було раніше

25 березня 2021 року колишньому народному депутату Семену Семенченку вручили повідомлення про підозру. У СБУ повідомляли, що Семенченку інкримінують створення на території України незаконного збройного формування.

Так, зазначалося, що Служба безпеки України викрила та припинила діяльність не передбаченого законодавством воєнізованого збройного формування, так званої “приватної військової компанії”. За даними пресслужби СБУ, до її складу входили колишній народний депутат України Семен Семенченко та Євген Шевченко, відомий широкому загалу, як “позаштатний агент НАБУ”.

Печерський районний суд Києва відправив Семенченка під варту.