» Арештовано активи компанії, підконтрольної “гауляйтеру” Херсонщини володимиру сальдо

25 вересень 2022, Неділя, 09:21

Арештовано активи компанії, підконтрольної “гауляйтеру” Херсонщини володимиру сальдо

5 Вересня 2022г.


КИЇВ. 5 вересня. Резонанс. Арештовано активи компанії, що належить «гауляйтеру» тимчасово окупованої Херсонщини володимиру сальдо. Про це повідомляє Служба безпеки України, яка й ініціювала арешт, передає Резонанс.

Деталі

У Житомирській області за матеріалами СБУ накладено арешт на активи підприємства, кінцевим бенефіціаром якого є родина екснардепа, а нині – «гауляйтера» тимчасово окупованої Херсонщини володимира сальдо. Діяльність бізнес-структури пов’язана із видобутком та обробкою граніту.

Прибуток від її діяльності сальдо спрямовував на фінансування дій, спрямованих на зміну меж території України, а також на ведення війни.

Вирішується питання щодо передачі арештованих активів в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Нагадаємо

«Главу» тимчасової адміністрації Херсонської області володимира сальдо в стані медикаментозної коми спецбортом госпіталізували із Криму до однієї з московських лікарень.

Джерело Guildhall в українській розвідці надало висновок про результати аналізів ексмера Херсона колаборнта володимира сальдо, проведених 27 Науковим центром міністерства оборони рф, в яких йдеться, що сальдо було отруєно ядом ріцин.